Fotbalsenohraby "A" team

Senohraby – Dobročovice 9:0 (5:0)
První utkání nové sezony začal náš tým trochu nervózně, kluci se hledali a potýkali s nepřesností. Po deseti minutách se náš tým dostal do vedení golem Pancíře, který dorážel střelu Kalendy a následně po rohu zvýšil hlavou Fuksa. Během další chvíle Pancíř zvýšil na 3:0 a bylo jasné, že si soupeř body ze Senohrab neodveze. Stínem bylo zranění Pancíře, který odkulhal s výronem kotníku. Do poločasu jsme navýšili skóre ještě Fuksovou a Kalendovou brankou na poločasových 5:0. Po obrátce stran naši drželi míč na svých kopačkách, ale koncovka vázla a tak góly v síti soupeře ne a ne přibývat. Až po dvaceti minutách začali opět góly padat. Postupně Kalenda, Douda a Dočkal zvýšili až na 8:0. Za tohoto stavu neproměnil penaltu Kalenda, který si to ale za 5 minut vynahradil a střelil svůj už třetí gól. Od té chvíle diváci volali po desátém gólu, který už bohužel nepadl i když šanci na to Svoboda, Dočkal nebo Hacmac měli. Hezký a povedený vstup do soutěže se tím ale nepokazil. Po té hráči poděkovali divákům, kteří na zápas přišli.

Sestava: Kačmáček – Synek, Fuksa, Kraut, Douda – Kadeřábek (45. min Vaněk), Kalenda, Svoboda, Rudišar – Pancíř (23min. Dočkal), Hacmac
Goly: 3x Kalenda, 2x Fuksa, 2x Pancíř, Douda, Dočkal

Senohraby – RadešoviceB 8:0 (5:0)
Druhý zápas naše mužstvo zvládlo bravurně. Díky rychlím brankám v prvním poločase, zlomili odpor týmu z Radešovic. Druhý poločas kluci více hráli pro diváky, než aby uspokojili přání trenérů. Tento zápas opět střelecky vyšel Kalendovi a přidali se dobře hrající Dočkal a Hacmac. Po zápase hráči poděkovali divákům, kteří dorazili opět v hojném počtu. Doufáme, že budou v návštěvách na zápasech našeho týmu dále pokračovat

Sestava: Kačmáček – Synek, Fuksa, Kraut, Douda – Vaněk, Svoboda (45.min Tlamicha), Kalenda, Rudišar (45.min Kadeřábek) - Dočkal Hacmac
Goly: 3x Kalenda, 2x Dočkal, Fuksa, Hacmac, Douda

Babice – Senohraby 2:3 (2:0)
První zápas venku a vyskytly se hned problémy a rozpaky z výkonu. Naši hráči i přes veškerá upozornění a rozhovorech před zápasem, vstup do utkání hrubě nezvládlo. Hráli lehkovážně, mezihra neexistovala, chuť bojovat také vidět nebyla. A tak jsme po laciné ztrátě míče dostali branku a za deset minut druhou, což na našem týmu zanechalo pochopitelně stopy a až do konce poločasu vládla naší hře nepřesnost a chaos. O přestávce jsme hráče uklidňovali a nabádali k většímu pohybu. Přesunuli jsme Dočkala na hrot, Tlamichu stáhli do zálohy a nasazení Synka přineslo zlepšení v obraně. Do druhé půle naši hráči nastoupili jak vyměněný a za 5 minut snížil Kalenda na 2:1. Za dalších 10 minut byl po rychlém úniku a faulu na Dočkala vyloučen hráč Babic a od té doby to byl souboj pouze s gólmanem Babic, který chytil čtyři vyložené šance z trestných kopů a nebo rohů. Po té už nestačil na akci Kalendy, který vyrovnal na 2:2. Posledních deset minut už bylo vabank. Naši stupňovali tlak na soupeře a šli cílevědomě za vítězstvím a tři minuty před koncem vstřelil branku Hacmac. Snad tento zápas bude pro nás všechny dostatečným ponaučením, že zápasy venku a proti nadšeně bojujícímu soupeři nebudou pro nás jednoduché.

Sestava: Kačmáček - Kadeřábek (28.min Synek), Fuksa, Kraut, Douda - Dočkal, Kalenda, Svoboda, Vaněk - Tlamicha (60.min Rudišar), Hacmac
Goly: 2x Kalenda, Hacmac,

Světice – Senohraby 0-8
Druhý zápas venku jsme chtěli začít opatrně. V prvních deseti minutách jsme měli v plánu přečíst hru soupeře, ale snad z přílišné opatrnosti měl soupeř jako první golovou šanci. Naštěstí Michal Kalenda zařídil brzy uklidnění a prvním gólem otevřel skóre. Naši fotbalisti začali hrát svou hru, a jakmile dokázali dostat míč na zem a hned od nohy, začalo se týmu dařit a do půle jsme vedli 3:0. Bohužel jsme si ve Světicích museli opět dokázat jak je důležité nuceným střídáním za zraněného hráče neoslabit. O půli musel střídat Dočky pro bolavý kotník, po něm Krautik pro bolest v kolenu (toho s ortézouJ). Střetnutí Míli s Káďou a šlic na stehně, nedovolil ani jemu dohrát. Musím samozřejmě vyzvednout výkon Michala Kalendy, který už prostě vždy spolehlivě nějaké ty góly zařídí. A velmi příjemným překvapením pro mě byly výkony střídajících hráčů. Druhou půli překvapil Píďa netradičně hrající v útoku. Problémů, které provázejí naší hru na nekvalitním hřišti jsme si vědomi a pracujeme na odstranění. I když jsme udělali nějaké ty chyby, tak musím samozřejmě naše hráče pochválit. Přijďte prosím podpořit naši hru na domácí zápasy, jak jsme tomu zvyklí tento podzim.

Sestava: Kačmáček - Synek, Fuksa, Kraut (50 Kadeřábek), Douda - Rudišar,Kalenda, Svoboda (60 Tlamicha), Vaněk, Hacmac, Dočkal (45 Blanický)
Goly: 4x Kalenda, 2x Vaněk, Rudišar, Fuksa

Senohraby -Pacov 7- 2 (3-2)
Zápas jsme začali hodně nešťastně nejprve jsme nastřelili horní tyč inkasovali branku znovu nastřelili tyč a po chybě stoperů inkasovali druhý gól až se musel soupeř divit jak jednoduše se dostal do 2brankového vedení.Diváky naštěstí rychle udobřili Míla Svoboda s kalbasem a srovnali stav.Do půle ještě Hacmac dostal tým do vedení .Po obrátce se výkon zlepšil díky lepšímu pohybu a naši přidávali branky až na konečných 7 branek.Hezký byl gól tlamči kdy posadil2x obránce na zadek a uklidil balón k tyči a za zmínku stojí i akce Míly kdy prošel přes klubko hráčů a sobecky vystřelil do boční sítě i když měl před bránou miláčka tribun Kadeřábka,za což sklidil nesouhlasné bučení ochozů.závěr zápasu jsme dohráli v poklidu a po zranění Dočkala i o deseti.

Sestava: Kačmáček - Synek, Fuksa, Kraut, Douda - Rudišar(Kadeřábek),Kalenda, Svoboda, Blanický(Tlamicha), Hacmac, Dočkal

Goly: 3x Kalenda, Svoboda, Tlamicha, Hacmac

Křenice – Senohraby 2:3

Na další zápas venku jsme jeli s opatrností a se zkušenostmi, že nám začátky utkání moc nejdou. Pře zápasem jsme se věnovali poctivě zahřátí a taktice a vše nasvědčovalo tomu, že jsme tentokrát soupeře nepodcenili. Dokonce jsme i věděli, že i přes to, že Křenice není v tabulce zrovna vysoko góly střílet dokáže . No a teď k utkání. První gólové šance na naší straně tak to už je dobré bohužel jsme opět prohrávali 1:0 protože z první šance směřující na naší branku soupeř dokázal vstřelit gól. Opět jsme dostali školu, jak se využívají šance. Naštěstí to pro nás není nic nového a nikdo z kluků v tomto stavu nevěší hlavu. Po jedné brance za hry po akci Dočkyho a Háci a po penaltě, kterou proměnil Fuksa jsme vedli 2:1. Pak ale opět po chybě přišel trest a Křenice srovnala na 2:2 a za tohoto stavu jsme také šli do kabin. No tam jsme si řekli, že to bez bojovnosti nepůjde a trošku jsme se vyhecovali a za nedlouho jsme po brance Kalbase vedli 3:2. I když jsme měli více ze hry soupeř uměl těžit z protiútoků a tak jsme nakonec byli rádi za výhru a za body z venku. V každém případě v neděli se budeme snažit hrát pro vás pro naše fanoušky.

Sestava: Kačmáček,Synek, Fuksa, Kraut, Douda, Robin Blanický (60 Kadeřábek), Kalenda, Svoboda, Rudišar, Dočkal (55 Vaněk), Hacmac.

Góly: Hacmac, Fuksa, Kalenda

Senohraby -Řež  9 :0 (3:0)

Utkání s Řeží bylo pro náš tým těžké. Nejen že se začalo s 20min zpožděním, soupeř neměl registrační průkazy a tak jim rozhodčí pustil do hry jen hráče,kteří měli průkaz totožnosti.Od začátku až do konce zápasu to bylo jen o dobívání brány soupeře a kluci si s tím moc rady nevěděli. Každý kdo hrál zápas proti 9ti, tak ví, jak je to těžké jen dobívat branku. Nám se to povedlo až po dlouhé půl hodině golem Kalendy. Do té doby jsme zahazovali všechny šance a nebo stříleli nepřesně z dálky. Do půle jsme přidali ještě 2 goly.Ve druhém poločase jsme dál dobývali bránu zoufale bránící Řeže a postupně přidávali goly až na konečných 9 branek. Desátá branka vysela na vlásku. Dal jí Míla Svoboda, ale vlastní divaci ho o něj připravili, když přiměli sudího odpískat ofsajd. Pak ještě nastřelil lonský nejlepší střelec Pancíř břevno a aktivně hrající a nejčastěji střílející hráč s magickým číslem10 Kadeřábek zahodil 100% šanci a tak zápas zkončil 9 0.

Sestava: Kačmáček – Vaněk (77.min Pancíř), Synek, Fuksa, Douda – Kadeřábek, Svoboda , Kraut, Rudišar (55.min Blanický) - Kalenda, Hacmac

Goly: 3x Kalenda, 2x Douda, Svoboda, Hacmac, Rudišar, Pancíř

Druhý zápas venku jsme chtěli začít opatrně. V prvních deseti minutách jsme měli v plánu přečíst hru soupeře, ale snad z přílišné opatrnosti měl soupeř jako první golovou šanci. Naštěstí Michal Kalenda zařídil brzy uklidnění a prvním gólem otevřel skóre. Naši fotbalisti začali hrát svou hru, a jakmile dokázali dostat míč na zem a hned od nohy, začalo se týmu dařit a do půle jsme vedli 3:0. Bohužel jsme si ve Světicích museli opět dokázat jak je důležité nuceným střídáním za zraněného hráče neoslabit. O půli musel střídat Dočky pro bolavý kotník, po něm Krautik pro bolest v kolenu (toho s ortézouJ). Střetnutí Míli s Káďou a šlic na stehně, nedovolil ani jemu dohrát. Musím samozřejmě vyzvednout výkon Michala Kalendy, který už prostě vždy spolehlivě nějaké ty góly zařídí. A velmi příjemným překvapením pro mě byly výkony střídajících hráčů. Druhou půli překvapil Píďa netradičně hrající v útoku. Problémů, které provázejí naší hru na nekvalitním hřišti jsme si vědomi a pracujeme na odstranění. I když jsme udělali nějaké ty chyby, tak musím samozřejmě naše hráče pochválit. Přijďte prosím podpořit naši hru na domácí zápasy, jak jsme tomu zvyklí tento podzim.

Sestava: Kačmáček - Synek, Fuksa, Kraut (50 Kadeřábek), Douda - Rudišar, Kalenda, Svoboda (60 Tlamicha), Vaněk, Hacmac, Dočkal (45 Blanický)

Goly: 4x Kalenda, 2x Vaněk, Rudišar, Fuksa"

Babice – Senohraby  2:3 (2:0)

První zápas venku a vyskytly se hned problémy a rozpaky z výkonu. Naši hráči # i přes veškerá upozornění a rozhovorech před zápasem, vstup do utkání hrubě nezvládlo. Hráli lehkovážně, mezihra neexistovala, chuť bojovat také vidět nebyla. A tak jsme po laciné ztrátě míče dostali branku a za deset minut druhou, což na našem týmu zanechalo pochopitelně stopy a až do konce poločasu vládla naší hře nepřesnost a chaos. O přestávce jsme hráče uklidňovali a nabádali k většímu pohybu. Přesunuli jsme Dočkala na hrot, Tlamichu stáhli do zálohy a nasazení Synka přineslo zlepšení v obraně. Do druhé půle naši hráči nastoupili jak vyměněný a za 5 minut snížil Kalenda na 2:1. Za dalších 10 minut byl po rychlém úniku a faulu na Dočkala vyloučen hráč Babic a od té doby to byl souboj pouze s gólmanem Babic, který chytil čtyři vyložené šance z trestných kopů a nebo rohů. Po té už nestačil na akci Kalendy, který vyrovnal na 2:2. Posledních deset minut už bylo vabank. Naši stupňovali tlak na soupeře a šli cílevědomě za vítězstvím a tři minuty před koncem vstřelil branku Hacmac. Snad tento zápas bude pro nás všechny dostatečným ponaučením, že zápasy venku a proti nadšeně bojujícímu soupeři nebudou pro nás jednoduché.

Goly: 2x Kalenda, Hacmac

Senohraby – Radešovice B  8:0 (5:0)

Druhý zápas naše mužstvo zvládlo bravurně. Díky rychlým brankám v prvním poločase, zlomili odpor týmu z Radešovic. Druhý poločas kluci více hráli pro diváky, než aby uspokojili přání trenérů. Tento zápas opět střelecky vyšel Kalendovi a přidali se dobře hrající Dočkal a Hacmac. Po zápase hráči poděkovali divákům, kteří dorazili opět v hojném počtu. Doufáme, že budou v návštěvách na zápasech našeho týmu dále pokračovat

Sestava: Kačmáček – Synek, Fuksa, Kraut, Douda – Vaněk, Svoboda (45.min. Tlamicha), Kalenda, Rudišar (45.min Kadeřábek) - Dočkal, Hacmac

Senohraby – Dobročovice 9:0 (5:0)

První utkání nové sezony začal náš tým trochu nervózně, kluci se hledali a potýkali s nepřesností. Po deseti minutách se náš tým dostal do vedení golem Pancíře, který dorážel střelu Kalendy a následně po rohu zvýšil hlavou Fuksa. Během další chvíle Pancíř zvýšil na 3:0 a bylo jasné, že si soupeř body ze Senohrab neodveze.

Stínem bylo zranění Pancíře, který odkulhal s výronem kotníku. Do poločasu jsme navýšili skóre ještě Fuksovou a Kalendovou brankou na poločasových 5:0.

Po obrátce stran naši drželi míč na svých kopačkách, ale koncovka vázla a tak góly v síti soupeře ne a ne přibývat. Až po dvaceti minutách začali opět góly padat. Postupně Kalenda, Douda a Dočkal zvýšili až na 8:0. Za tohoto stavu neproměnil penaltu Kalenda, který si to ale za 5 minut vynahradil a střelil svůj už třetí gól. Od té chvíle diváci volali po desátém gólu, který už bohužel nepadl i když šanci na to Svoboda, Dočkal nebo Hacmac měli. Hezký a povedený vstup

do soutěže se tím ale nepokazil. Po té hráči poděkovali divákům, kteří na zápas přišli.

Sestava: Kačmáček – Synek, Fuksa, Kraut, Douda – Kadeřábek (45. min. Vaněk), Kalenda, Svoboda, Rudišar – Pancíř (23min. Dočkal), Hacmac