Jaro 2012 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Níže uvádíme rozpis zápasů starší fotbalové přípravky. Jsme zařazeni do skupiny G2A OS - starší přípravka - odd.A.
10. kolo (12.) 07.04.2012 10:15
G2A1201 Týnec n/Sáz. B - Olbramovice NE 08.04.2012 11:15
G2A1202 FK Soběhrdy - Neveklov SO 07.04.2012 09:30
G2A1203 Senohraby - Maršovice SO 07.04.2012 10:15
G2A1204 Zaječice - Nespeky B SO 07.04.2012 10:15; Pyšely
G2A1205 Jankov - Miličín NE 08.04.2012 10:15
11. kolo (13.) 14.04.2012 10:15
G2A1301 Jankov - Týnec n/Sáz. B NE 15.04.2012 10:15
G2A1302 Miličín - Zaječice SO 14.04.2012 09:30
G2A1303 Nespeky B - Senohraby SO 14.04.2012 14:30; Čerčany-hlášenka
G2A1304 Maršovice - FK Soběhrdy NE 15.04.2012 10:15
G2A1305 Neveklov - Olbramovice SO 14.04.2012 09:30
12. kolo (14.) 21.04.2012 10:15
G2A1401 Týnec n/Sáz. B - Neveklov NE 22.04.2012 11:15
G2A1402 Olbramovice - Maršovice SO 21.04.2012 09:30
G2A1403 FK Soběhrdy - Nespeky B SO 21.04.2012 09:30
G2A1404 Senohraby - Miličín SO 21.04.2012 10:15
G2A1405 Zaječice - Jankov SO 21.04.2012 10:15; Pyšely
13. kolo (15.) 28.04.2012 10:15
G2A1501 Zaječice - Týnec n/Sáz. B SO 28.04.2012 10:15; Pyšely
G2A1502 Jankov - Senohraby NE 29.04.2012 10:15
G2A1503 Miličín - FK Soběhrdy SO 28.04.2012 09:30
G2A1504 Nespeky B - Olbramovice SO 28.04.2012 15:00; Čerčany
G2A1505 Maršovice - Neveklov NE 29.04.2012 10:15
14. kolo (16.) 05.05.2012 10:15
G2A1601 Týnec n/Sáz. B - Maršovice NE 06.05.2012 11:15
G2A1602 Neveklov - Nespeky B SO 05.05.2012 09:30
G2A1603 Olbramovice - Miličín SO 05.05.2012 09:30
G2A1604 FK Soběhrdy - Jankov SO 05.05.2012 09:30
G2A1605 Senohraby - Zaječice SO 05.05.2012 10:15
15. kolo (17.) 12.05.2012 10:15
G2A1701 Senohraby - Týnec n/Sáz. B SO 12.05.2012 10:15
G2A1702 Zaječice - FK Soběhrdy SO 12.05.2012 10:15; Pyšely
G2A1703 Jankov - Olbramovice NE 13.05.2012 10:15
G2A1704 Miličín - Neveklov SO 12.05.2012 09:30
G2A1705 Nespeky B - Maršovice SO 12.05.2012 13:00; Čerčany-hlášenka
16. kolo (18.) 19.05.2012 10:15
G2A1801 Týnec n/Sáz. B - Nespeky B NE 20.05.2012 11:15
G2A1802 Maršovice - Miličín NE 20.05.2012 09:30; Nařízeno STK
G2A1803 Neveklov - Jankov SO 19.05.2012 09:30
G2A1804 Olbramovice - Zaječice SO 19.05.2012 09:30
G2A1805 FK Soběhrdy - Senohraby SO 19.05.2012 09:30
17. kolo (10.) 26.05.2012 10:15
G2A1001 Týnec n/Sáz. B - FK Soběhrdy NE 27.05.2012 11:15
G2A1002 Senohraby - Olbramovice SO 26.05.2012 10:15
G2A1003 Zaječice - Neveklov SO 26.05.2012 10:15; Pyšely
G2A1004 Jankov - Maršovice NE 27.05.2012 10:15
G2A1005 Miličín - Nespeky B SO 26.05.2012 09:30
18. kolo (11.) 02.06.2012 10:15
G2A1101 Miličín - Týnec n/Sáz. B SO 02.06.2012 09:30
G2A1102 Nespeky B - Jankov SO 02.06.2012 15:00; Čerčany
G2A1103 Maršovice - Zaječice NE 03.06.2012 09:30; Nařízeno STK
G2A1104 Neveklov - Senohraby SO 02.06.2012 09:30
G2A1105 Olbramovice - FK Soběhrdy SO 02.06.2012 09:30